FOR YOUR GUT HEALTH -BUNDLE

$38.40 $47.90

FAQ

Questions and Answers

SO many benefits

BUNDLE TIME

LOWER PER-UNIT COST

ENVIRONMENTALLY FRIENDLY -REDUCES PACKAGING  WASTE & TRANSPORT POLLUTION 

THE LIKELIHOOD OF RUNNING OUT IS LOWER 

LESS HASSLE - YOU'LL HAVE A MULTI-MONTH SUPPLY AT HOME OR A LAST-MINUTE GIFT YOU FORGOT TO GET!